Plotki sugerują, że Samsung Galaxy S21 zostanie uruchomiony bez ładowarki

Plotki-sugeruja-ze-Samsung-Galaxy-S21-zostanie-uruchomiony-bez-ladowarki.png


Samsung

Samsung Galaxy S21 może być dostarczany bez ładowarki i słuchawek, podążając śladami serii Apple iPhone 12. Apple wypuściło niedawno iPhone’a 12 i 12 Pro i, co zaskakujące, pojawił się bez ładowarki i słuchawek w pudełku.

Apple twierdzi, że ma to na celu ochronę środowiska, ponieważ proces produkcyjny wymagałby mniej surowca. Będzie chronić środowisko, ponieważ zużywa się mniej plastiku, a koszt wysyłki zostanie automatycznie zmniejszony.

Używając tego samego argumentu, największy producent smartfonów Samsung robi to samo. Być może jest szansa, że ​​od przyszłego roku w flagowcach Samsunga nie zobaczymy ładującego klocka i słuchawek.

ChosunBiz z Korei Południowej powiedział, że Samsung myśli o wyjęciu wszystkich akcesoriów z pudełka w przyszłorocznym flagowcu. Zmniejszy to emisję dwutlenku węgla z procesu produkcyjnego, a pudełko urządzenia również zmniejszy się.

Do tego roku Samsung dostarcza wszystkie akcesoria do wszystkich swoich smartfonów, od najniższych cen po modele flagowe. Te akcesoria obejmują ładowanie, kabel ładujący Micro USB / Type-C i kawałek przewodowych słuchawek.

Ale ponieważ producenci OEM twierdzą, że podjęto ten krok w celu ochrony środowiska, wydaje się nieco zabawny. Przyniesie to większe korzyści producentom OEM w porównaniu z ładowarką.

Bez akcesoriów Samsung obniży koszty pakowania, a także obniży koszty wysyłki.

Wszyscy producenci OEM, w tym Samsung, wypuścili serię trzech urządzeń. Model standardowy, model Pro i model Pro + / Ultra. Ale jeśli spojrzymy na specyfikacje, różnica między modelem standardowym a modelem Pro jest minimalna. Podobnie różnica między modelem Pro a modelem Pro + / Ultra jest również bardzo minimalna.

Jeśli producenci zaczną myśleć o produkcji tylko dwóch urządzeń w serii, zmniejszy to również emisję dwutlenku węgla. W ten sposób będą mogli dostarczyć wszystkie akcesoria wraz z urządzeniem w pudełku.

W każdym razie wszyscy wiemy, że Apple wyznacza trendy i wielu producentów OEM podąży za Apple po wyśmiewaniu się z niego. Widzieliśmy już taką sytuację, gdy Apple wyjmowało gniazdo słuchawkowe z serii iPhone 7.

Wygląda więc na to, że od 2021 roku w pudełku ze smartfonem zobaczymy mniej akcesoriów lub nie będzie ich wcale, co również stanie się nowym trendem.

Inne popularne wiadomości: – WiadomościSource link

scroll to top